Avonturijn Hilversum

Uw kind aanmelden?

Wilt u uw kind bij ons aanmelden? Stuur een e-mail aan avonturijn@proceon.nl - dan nemen we contact met u op.

Het team

Het team van Avonturijn

 

Het team van het schooljaar 2020/2021:

Groep 1/2 A

Linda Doornekamp (ma en di)

Tanneke van der Wiel (woe)

Laura Ploeg (do en vrij) 

 

Groep 1/2 B

Tessa Brama

 

Groep 1/2 C

Jill Zwiers (ma en di)

Jamie van der Oord (woe t/m vrij)

Jamie is tot medio januari 2021 met zwangerschapsverlof. Zij zal tot die tijd worden vervangen door Lot Beukers

Groep 3 A

Samantha Rebel (ma, di, do en vr)

Annet Houtman (woe)

 

Groep 3 B

Linda Eerenberg (ma t/m woe)
Tjallien Elstrodt (do en vr)

 

Groep 4

Ilse Stuifzand (alle dagen)

 

Groep 5

Iris Holthuizen (ma, di en woe)
Lotte Naafs (do en vr)

 
Groep 6

Laura Ploeg (ma)

Felicia Nieuwenhuijzen (di t/m vrij)

 

Groep 7

Marije de Jong (ma, di en woe)
Josta Froon ( do en vr)

 

Groep 8

Floortje Albersen (do en vrij)

Jolanda Grijpma (di en woe)

De maandag wordt om-en-om ingevuld als invulling ouderschapsverlof van Floor (op de maandag) afgelopen is.
Intern BegeleiderTilly Skowronski (ma, woe en do) 
GymnastiekRuben Postma (donderdag) 

Ondersteuning taal- onderwijs
groep 1 t/m 4

Annieta van Kesteren (ma, di, woe) 

Ondersteuning groepen 5 t/m 8

Jolanda Grijpma (ma, di, woe)

Annelies Jekel (do en vrij)

Vanuit de werkdrukgelden geven zij extra ondersteuning in deze groepen. 
Onderwijsassistenten groep 1 t/m 5

Annet Houtman (di, woe en do)
Tanneke van der Wiel (di woe, do)

 Zij ondersteunen in klassen en vaste bouwen
Verdiepingsgroep kleutersTanneke van der Wiel 
Verdiepingsgroepen (3/4/5 en 6/7/8)Lotte Naafs 
Rots & Water trainer, ICT-er, ICO (begeleider studenten)Laura Ploeg 
AdministratieHendrine van der Dussen (donderdag) 
ConciërgeJacco de Winter (dinsdag en vrijdag) 
Managementteam, bestaande uit teamspecialisten en Intern Begeleider en directeuTilly Skowronski
Samantha Rebel
Tjallien Elstrodt
 
DirecteurEllen van Dorssen (ma, di, do)